A1A1506Kamenná HorkaHorní Újezd2:0
A1A1507ČistáStaré Město1:1
Branky: Kostlán Jakub - Němec Pavel; ŽK: 3:3

Čistá – Staré Město 1:1
Hosté udeřili hned ze své první střely a P. Němec je v 8. minutě poslal do vedení. Jinak patřila první půle Čisté, ale měla smůlu, když Kmošek a Padělek trefili do tyče a další velké šance spálili opět Padělek a Severa. Vyrovnání tak přišlo až po změně stran z penalty po faulu na D. Nepraše, proměnil ji Kostlán. Od 60. minuty se hrál vyrovnaný fotbal bez výraznějších příležitostí.

Branky: Kostlán (PK) – P. Němec. Rozhodčí: Hnát. Poločas: 0:1.
Čistá: Boštík – Rožek, Tomášek, Kmošek, Kadidlo, Severa, Padělek, Vodehnal, Štork, Kostlán, Nepraš (Vích, Košín).
Staré Město: Gallík – Kvapil, Trnka, Kováč, Kubín, Mar. Kozák, Mar. Kozák, Pospíšil, L. Němec, Havlík, P. Němec (Amort, Chlup, Krejzek, Kubiš, I. Cápal ).

Staré Město – Kamenná Horka 2:0
V bojovném utkání se domácí uplatnili nasazením, soupeř se snažil o technický fotbal. Vedoucí gól vstřelil Hájek krásnou střelou z přímého kopu. Dvakrát měl vyrovnání na hlavě Letocha, jednou odvracel obránce z čáry, podruhé vytáhl Gallík míč na břevno. Pojistka přišla v 70. minutě, když P. Němec běžel sám na Jedličku a zakončení zvládl.

Branky:Hájek, P. Němec. Rozhodčí:Hanzl. Poločas: 1:0.
Staré Město: Gallík – Kvapil, Trnka, Kováč, Kubín, M. Kozák st., Pospíšil, Hájek, P. Němec, L. Němec, M. Kozák ml. (Chlup, Amort, Krejzek).
Kamenná Horka: Jedlička – Letocha, Lustyk, Mach, Richter, Dokoupil, Jiroušek, Škáva, Chaloupka, Bubela, Opršál (Halamka, Nedoma).

Dlouhá Loučka – Staré Město 3:1
Domácím vyšel nástup, když v 10. minutě vedli 2:0. Na trefy Charváta a Faltuse přihrál Kolísek. Hosté se postupně osmělili a snížili, po přestávce se dostali k několika trestným kopům, ale jejich exekutor P. Němec neměl přesnou mušku. V 80. minutě rozhodl po sólovém úniku střídající Chromý.

Branky:Charvát, Faltus, Chromý – Trnka. Rozhodčí:Urban. Poločas: 2:1.
Dlouhá Loučka: Rek – Bubeník, Křivánek, Kolísek, D. Blecha, Charvát, Marván, R. Kolář, J. Kolář, Faltus, Jochec (Šebesta, Pospíšil, Chromý).
Staré Město: Crha – Kvapil, Trnka, Kováč, Kubín, Kozák st., Pospíšil, Hájek, Kozák ml., Amort, P. Němec (Krejzek, G. Cápal, Havlík).

Staré Město – Opatov 1:1
Domácí sice vstoupili do zápasu aktivně, ale museli se mít neustále na pozoru před nebezpečnými rychlými protiútoky soupeře. Ten kopal hned v 5. minutě penaltu, ale Gallík jí chytil. Do vedení šli domácí po pěkné akci a střele M. Kozáka ml., ale jeden z brejků hostů znamenal do poločasu vyrovnání. Po přestávce se o vítězný gól snažilo více Staré Město, ke konci mělo i několik šancí, ale bez efektu.

Branky:M. Kozák ml. – Vostřel. Rozhodčí:Kvapil. Poločas: 1:1.
Staré Město: Gallík – Kvapil, Trnka, Kováč, Cápal, M. Kozák st., Pospíšil, Hájek, Havlík, M. Kozák ml., P. Němec (Krejzek, L. Němec, Crha).
Opatov: Štosek – Popelka, Havlát, Petruň, Fukar, Sedlák, Paar, Vostřel, Kalánek, Jiráček, Ptáček (Zeman, Žemlička).