Branky: Němec Pavel - Švec Daniel 3, Batelka Libor 2, Gecl Jan;
A1A0105OpatovDolní Újezd B3:2
A1A0106Mor. Třebová BJevíčko3:1
A1A0107Litomyšl BJanov3:0

Staré Město – Jaroměřice 1:6
Nováček dostal tvrdou lekci z produktivity. Protivník dal v prvním poločase ze tří střel na branku dva góly a po přestávce navíc přidal z rohu třetí. Domácí stačili v 67. minutě snížit, ale vzápětí inkasovali počtvrté a jejich hra se sesypala.

Branky: P. Němec – Švec 3, Batelka 2, Gecl. Rozhodčí:P. Dvořák. Poločas: 0:2.
Staré Město: Gallik – Pospíšil, Krejzek, Trnka, Valenta, Kovář, Kozák, G. Cápal, Hájek, P. Němec, L. Němec (I. Cápal, Kubín, Chlup).
Jaroměřice: Dostál – Jan Valenta, M. Valenta, T. Lajšner, R. Lajšner, Vybral, Švec, Gecl, Knoll, Bárta, Batelka (Jakab, Václavek).

Staré Město – Čistá 2:1
K vidění byl spíše boj nežli pohledný fotbal. Domácí vytěžili ze své počáteční aktivity dva pokutové kopy v rozmezí dvou minut a P. Němec je oba proměnil. Hosté se dostali ke slovu po necelé půlhodině hry, kdy z rychlého protiútoku snížili na 2:1. Po změně stran se bojovalo převážně ve středu pole, zaujal snad pouze oblouček P. Němce do tyče. V závěru padla také červená karta.

Branky: P. Němec 2 (obě z PK) – Čapek. Rozhodčí: Formánek. ČK: 0:1. Poločas: 2:1.
Staré Město: Crha – Pospíšil, Kubín, Trnka, I. Cápal, Kováč, Kozák, G. Cápal, Krejzek, P. Němec, L. Němec (Chlup, Amort, Gallik).
Čistá: Boštík – Tomášek, Kmošek, M. Nepraš, M. Severa, Stříteský, Rožek, Vodehnal, Vích, P. Čapek, D. Nepraš (L. Severa, L. Čapek).

Kamenná Horka – Staré Město 4:1
K vidění byl vcelku kvalitní fotbal. Domácí měli skvělý vstup a ve 3. minutě po centru Bednáře skóroval Opršál. V 9. minutě si zašpásovalo počasí, nastřelený míč srazil vítr k L. Němcovi a ten přes bezmocného gólmana dal na 1:1. Horka si pak vytvořila řadu šancí a ve 20. minutě jí vrátil Bednář vedení z penalty. Nedlouho před pauzou kryl Hasenöhrl s námahou tvrdou střelu Němce, ale druhá půle už patřila jasně Horce. Skóre vylepšili Mach a v závěru po akci a nezištné přihrávce stejného hráče Škáva.

Branky: Opršál, Bednář, Mach, Škáva – L. Němec. Rozhodčí: Nepraš. Poločas: 2:1.
Kamenná Horka: Hasenöhrl – Richter, Letocha, Dokoupil, Chaloupka, Mach, Škáva, Jiroušek, Bednář, Opršál, Kovář (Lustyk).
Staré Město: Crha – Pospíšil, Valenta, Trnka, Kováč, M. Kozák, Cápal, Hájek, Amort, P. Němec, L. Němec.

Staré Město – Dlouhá Loučka 0:2
V pohledném zápase se hra přelévala na obě strany. Rozdíl mezi soupeři byl v efektivitě. Domácí předvedli zahozené sólo L. Němce a nastřelené břevno, hosté po dorážce Růžičky udeřili – 0:1. Snaha domácích po přestávce nevedla do šancí. Nebezpečnější, a to hlavně z rychlých brejků, byli hosté, kteří po jednom z nich zpečetili Marvánem výsledek.

Branky: Růžička, Marván. Rozhodčí: Ožvoldík. Poločas: 0:1.
Staré Město: Crha – Pospíšil, I. Cápal, Trnka, Kubín, Kovář, Mar. Kozák, G. Cápal, Hájek, P. Němec, L. Němec (Krejzek, Amort, J. Kozák).
Dlouhá Loučka: Rek – Křivánek, Charvát, Blecha, Kolísek, Marván, J. Kolář, Chromý, Jochec, Růžička, Hank (Bubeník, Jurka, Pospíšil).

Opatov – Staré Město 7:0
Opatov měl rychlý nástup a v 10. minutě vedl 2:0. Rovněž hosté, kteří museli do 26. minuty dvakrát nuceně střídat, měli několik šancí, ale Navrátila nepřekonali. Zato domácí do poločasu utekli na čtyřgólový rozdíl a rozhodli zápas. Po změně stran se pokračovalo za stálé převahy domácích. Vostřel završil hattrick a vylepšil jednoznačný výsledek.

Branky: Vostřel 3, M. Polák 2, Kalánek, Paar. Rozhodčí: Jakubec. Poločas: 4:0.
Opatov: Navrátil – M. Polák, Havlát, Petruň, Fukar, Sedlák, Ptáček, Vostřel, Paar, Kalánek, Procházka (M. Štosek, Bureš, Vendlig).
Staré Město: Gallik – I. Cápal, Pospíšil, Trnka, Kováč, Kubín, M. Kozák, Hájek, G. Cápal, P. Němec, Krejzek (Amort, L. Němec).

Staré Město – Moravská Třebová B 1:5
Slovan začal ve velkém stylu, ve 2. minutě proměnil Polák penaltu a po dalším útoku to bylo 0:2. Domácí se pak sebrali, vyrovnali hru a do poločasu se jim podařilo snížit. I ve druhé půli bojovali, ale po hodině hry poslala Třebová na trávník zkušeného Švandu a ten dvěma zásahy během pěti minut zlomil odpor nováčka.

Branky: Kubík – Švanda 2, Polák, Kalus, Trefil. Rozhodčí: Nepraš. Poločas: 1:2.
Staré Město: Crha – Pospíšil, J. Kozák, Trnka, Kováč, L. Němec, Kubín, Cápal, Hájek, Gallík, P. Němec (Chlup, Valenta).
Moravská Třebová B: Šteffek – Novotný, Komoň, Zobač, Štěpánek, Linhart, Kalus, Huryta, Rázl, Trefil, Polák (Švanda, Dostál, Fikr).

Litomyšl B – Staré Město 9:1
Dokud mu stačily síly, tak se nováček držel statečně, poločas prohrál pouze o branku. Po změně stran však už hosté nestačili v žádném směru a ze zápasu se rázem stala hra kočky s myší. Jiskra dala nakonec málem podruhé deset gólů.

Branky: Pavlák 4, Pala 3, P. Kundera 2 – Gallík. Rozhodčí: Hnát. Poločas: 2:1.
Litomyšl B: Mich. Kačer – Vomočil, Kolek, Karal, Hladík, O. Kundera, Portlík, Beneš, P. Kundera, Pala, Pavlák (Mar. Kačer, Kristek, Žídek).
Staré Město: Crha – Pospíšil, Kvapil, Krejzek, Kováč, L. Němec, G. Cápal, Hájek, M. Kozák, P. Němec, Gallík (Chlup, Amort, Valenta).

Staré Město – Janov 0:4
Hosté vedli už od 4. minuty. Pak domácí přidali, ale jejich hře chyběl efekt, naopak „do šatny“ inkasovali znovu a bylo to 0:2. Po změně stran ukázali velkou snahu, ale ta nestačila. Hosté hrozili sporadicky, ale nebezpečně, a v posledních pěti minutách skóre navýšili.

Branky: Novotný, Wejda, Bureš, Knap. Rozhodčí: Knap. Poločas: 0:2.
Staré Město: Crha – Pospíšil, J. Kozák, Trnka, Kubín, Mar. Kozák, Cápal, Hájek, Mil. Kozák, P. Němec, Gallík (L. Němec, Kováč, Krejzek).
Janov: Záleský – Pirkl, L. Zvěřina, Šváb, Johan, Wejda, A. Zvěřina, Chroust, Novotný, Knap, Bureš (Hájek).

Jevíčko – Staré Město 1:1
Po několika náznacích šancí v úvodu zápasu upadla hra do podprůměru. Domácí se z něho probrali po gólu Kritzbacha, jenž s přehledem zakončil své sólo po uvolnění Deutschem. Následné šance ovšem zůstaly bez využití. Když po hodině hry minul Hrazděra z hranice vápna prázdnou svatyni, přišel trest. V 89. minutě po nedorozumění zadáků unikl Cápal a střelou k tyči nedal Vašíčkovi žádnou šanci.

Branky: Kritzbach – Cápal. Rozhodčí: Grulich. Poločas: 1:0.
Jevíčko: Vašíček – Jedlinský, Továrek, T. Klein, Khýr, Deutsch, Kalášek, Seknička, Berka, Hrazděra, Kritzbach (Nguyen, Z. Klein).
Staré Město: Gallík – Pospíšil, Kvapil, Trnka, Kubín, Krejzek, Cápal, Mar. Kozák, Hájek, Mil. Kozák, P. Němec (Kováč, L. Němec, Chlup).

Staré Město – Dolní Újezd B 1:2
Vyrovnaný duel lépe začali hosté a od 7. minuty vedli. Domácí vyrovnali, ale po půlhodině inkasovali opět. Druhý poločas patřil jim, tlačili se dopředu, ale v zakončení selhali. Střely létaly všude jinde než mezi tyče a když nevyužili ani penaltu, tak odešli poraženi.

Branky: Hájek – Žďára, Fulík. Rozhodčí: Ožvoldík. Poločas: 1:2.
Staré Město: Gallík – Kováč, Pospíšil, Trnka, Kubín, Mar. Kozák, Cápal, Hájek, Mil. Kozák, L. Němec, P. Němec (Chlup, Valenta).
Dolní Újezd B: T. Klusoň – Samek, Mráz, Pravec, Žďára, Klejch, Mich. Částek, Fulík, Nádvorník, Doubek, Heinisch (Mir. Částek, V. Klusoň, Čejka).

Rychnov – Staré Město 1:0
Domácí měli v prvním poločase mírně navrch, ale prosadil se jenom Pánik, který ve 33. minutě proměnil penaltu nařízenou po faulu na unikajícího Kylara. Jinak ale domácí působili studeným dojmem, což bylo především po změně stran v kontrastu s obrovskou bojovností soupeře. Ten by si za svoje nasazení zasloužil remízu, ale L. Němec svoje dvě stoprocentní šance nevyužil a Rychnov těsnou výhru udržel.

Branka: Pánik (PK). Rozhodčí: Saňák. Poločas: 0:0.
Rychnov na Moravě: Strnad – Sekanina, Pospíšil, Křižanovský, Krystl, Langr, Grochol, Černušák, Martinec, Kylar, Pánik (Fait, Onderka, Šmída).
Staré Město: Gallík – Pospíšil, I. Cápal, Ma. Kozák, Mi. Kozák, Kováč, G. Cápal, Kubín, Trnka, L. Němec, Hájek (Chlup, P. Němec, Krejzek).

Staré Město – Bystré 3:0
Hosté se dostali výrazněji ke slovu pouze na samotném začátku utkání. Postupně opanovali hrací plochu domácí a zejména ve druhém poločase byla jejich převaha zřetelná. Odměnou jim byly tři vstřelené branky a zasloužená výhra.

Branky: L. Němec 2, Chlup. Rozhodčí: Brandejs. Poločas: 0:0.
Staré Město: Gallík – Pospíšil, I. Cápal, Trnka, Kubín, Kováč, Mar. Kozák, G. Cápal, Hájek, L. Němec, P. Němec (Chlup, J. Kozák).
Bystré: Karlík – Janoušek, Vomočil, Veselý, Břicháček, Putnar, Mitáš, P. Štaud, Kavan, Jukl, Šidlo (Hanus, Oravec, Z. Štaud).

Branky: Kubín Jan, Trnka Filip;

Svitavy – Staré Město není na odpis, vyhrálo v Horním Újezdu a dotáhlo se na další soupeře ze závěru tabulky.
Horní Újezd – Staré Město 0:2
Zápas se sice hrál za převahy domácích, ti ale pohrdli i vyloženými šancemi a soupeř je za to tvrdě potrestal z rychlých brejků. Dva z nich dotáhl ke gólovému konci a výrazně si v závěru tabulky pomohl.

Branky: Trnka, Kubín. Rozhodčí: Heger. Poločas: 0:1.
Horní Újezd: Popelka – Fogl, R. Prokop, J. Beneš, Mokrejš, Boček, Jána, Faltys, Kusý, Pechanec, Makovský (Kučera, Z. Beneš, Pavliš).
Staré Město: Gallík – Pospíšil, I. Cápal, Trnka, Kováč, Kubín, Mar. Kozák, I. Cápal, Hájek, L. Němec, P. Němec (Chlup, J. Kozák, Mil. Kozák).

Jaroměřice – Staré Město 3:2
Domácí velmi dlouho napínali nervy svých příznivců a po prvním poločase prohrávali o dva góly, když sami svoje šance zahazovali. To se změnilo čtvrt hodiny před koncem, kdy si na roh naskočil Batelka a snížil na 1:2. Hosté pak vsadili na obranu, ale slibný stav neudrželi, když nejprve Batelka po samostatné akci vyrovnal a v závěrečném tlaku protrhl střeleckou smůlu Švec.

Branky: Batelka 2, Švec – Hájek, Mar. Kozák. Rozhodčí: Andrle. Poločas: 0:2.
Jaroměřice: Dostál – M. Valenta, Šobáň, Valášek, Gecl, Lajšner, Švec, Jakab, Knoll, Bárta, Batelka (Václavek, Jaroš, Vybral).
Staré Město: Gallík – Pospíšil, I. Cápal, Trnka, Kubín, Kováč, Mar. Kozák, Hájek, Mil. Kozák, P. Němec, L. Němec (G. Cápal, Krejzek, Kubiš).